среда, 6 апреля 2016 г.

Для учнів

                        
 



                          Святкуємо  День безпечного Інтернету: 
                           
                        
                                      9 ЛЮТОГО 2016року
             ------------------------------------------------------------- 

В Україні 96% дітей віком від 10 до 17 років користуються Інтернетом, але більше половини не знають про те, яка небезпека чекає на них в мережі. Окрім того, багато дітей безтурботно розміщують особисту інформацію і ходять на зустрічі з віртуальними знайомими.

44% дітей знаходяться в потенційній зоні ризику (надають особисту інформацію) і24,3% вже були у ризикових ситуаціях (ходили на зустріч із віртуальними знайомими). У віковій групі від 15 до 17 років цей показник склав 60,3%.

52% дітей виходять в Інтернет перш за все задля спілкування в соціальних мережах, де вони залишають свій номер телефону (46%) та домашню адресу (36%), а такожособисті фото (51%).

6,5% підлітків 15-17 років розповсюджували онлайн особисту інформацію про своїх батьків, у той час як серед молодшої групи респондентів 10-11 років цей показник складає поки лише 0,4%.

Щороку в другий вівторок лютого в Європі святкується День безпечного Інтернету. 

Україна вже третій рік поспіль підтримує цей захід. Цього року компанія «Майкрософт Україна» прагне не тільки привернути увагу суспільства до питання ризиків у мережі, але й підкреслити роль школи у вихованні культури користування Інтернетом. Щоб покращити ситуацію, «Майкрософт Україна» продовжує розвивати освітню програму «Онляндія – Безпека дітей в Інтернеті», яку з 2009 року підтримує Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Фахівці «Онляндії» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України розробили навчально-методичний посібник «Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі». Посібник видано за підтримки програми Microsoft «Партнерство в навчанні» та ставить за мету надати вчителям українських шкіл знання та практичні методичні напрацювання у викладанні теми безпеки дітей в Інтернеті.
Теми, що можуть Вас зацікавити:  Безпека в Інтернеті від Google

                                                              Дитина і комп'ютер
                                                              Правила користування Інтернетом  

Комментариев нет:

Отправить комментарий